Dom Wypoczynkowy Relaks

Pragniemy zaprosić Państwa serdecznie do spędzenia urlopu w malowniczej miejscowości letniskowej Rytro, u stóp Pasma Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej, w samym sercu Beskidu Sądeckiego. Oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalny obiekt dostosowany do potrzeb naszych Gości. Zapewniamy pełny komfort, wysoki standard świadczonych usług i udany wypoczynek. Swoje usługi polecamy organizatorom kolonii, ferii, wycieczek szkolnych oraz indywidualnym turystom. Zapewniamy ciszę, spokój, otoczenie gór pokrytych lasem i czyste powietrze. Otaczające góry, wyciągi, liczne szlaki, przepiękny krajobraz oraz płynący w bliskim sąsiedztwie potok, który latem jest wspaniałym uzupełnieniem naszej oferty turystycznej sprawią, iż poczujecie się Państwo zrelaksowani i wypoczęci. Rewelacyjne położenie Ośrodka gwarantuje niezapomniane widoki na otaczające go krajobrazy. Ciepła, pogodna atmosfera, domowa kuchnia oraz wykwalifikowany personel dopełnią wszelkich starań i utwierdzą w przekonaniu o Państwa trafnym wyborze miejsca, które na długo zapisze się w Waszej pamięci…

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 50 miejsc noclegowych w pokojach: 2-, 3-, 4-osobowych z łazienkami. Posiadamy własną kuchnię z specjałami domowej kuchni, gdzie można zasmakować regionalnych potraw, jakim jest np. przepyszny gulasz ryterski. Na terenie ośrodka znajduje się wytyczone miejsce na „biesiady” przy ognisku lub grillu a w specjalnie przystosowanej, najniższej kondygnacji budynku istnieje możliwość zorganizowania wszelkiego typu imprez. W związku z przystąpieniem do programu Międzynarodowych Spotkań Młodzieży dom wczasowy Relaks jest rozbudowywany i przystosowywany do standardów europejskich – również poprzez poszerzanie oferty rekreacyjnej i wypoczynkowej.

Latem ukształtowanie terenu stwarza dogodne warunki do uprawiania turystyki górskiej, także wędkarstwa czy grzybobrania w pobliskich lasach. W pobliżu Ośrodka znajdują się oznakowane trasy nordic walking, trasy rowerowe, szlaki konne.

Zimą warunki śniegowe, bogata infrastruktura oraz okoliczne wyciągi narciarskie zapraszają zapalonych narciarzy do białego szaleństwa na stokach. W okresie zimowym organizujemy również wyjątkowy kulig zakończony pieczeniem kiełbas w górach!

Ścieżki przyrodnicze, unikalne zabytki architektury, możliwość spływu Popradem tworzą niepowtarzalny klimat naszych gór.

 

Serdecznie zapraszamy!

Urszula i Piotr Brzescy z rodziną